Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teodora Dębińska-Grudzińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Inne pamiątki”

 

Kopia płaskorzeźby Matki Bożej Kozielskiej [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska, Słowa kluczowe: Braniewo, Sybiracy, płaskorzeźba, Matka Boża Kozielska, 21 w., Kunc Eugeniusz, Dębińska-Grudzińska Teodora


Matka Boża Kozielska była patronką 2. Korpusu Polskiego i wszystkich Sybiraków. Kopia płskorzeźby została podarowana Teodorze Dębińskiej-Grudzińskiej w 2000 r. przez Eugeniusza Kunca, rzeźbiarza amatora z Braniewa, Sybiraka. Płaskorzeźba znajduje się w zbiorach syna T. Dębińskiej-Grudzińskiej - I. R. Grudzińskiego.


Nazwa dokumentu: Kopia płaskorzeźby Matki Bożej Kozielskiej [nazwa red.]
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska
Teczka (jednostki archiwalna): Inne pamiątki
Numer ID: CATL 37 A / 10.4.5
Sygnatura: brak
Autor: Eugeniusz Kunc
Data wytworzenia: 2000-00-00
Miejsce wytworzenia: Braniewo
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Ireneusz Romuald Grudziński
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Braniewo, Sybiracy, płaskorzeźba, Matka Boża Kozielska, 21 w., Kunc Eugeniusz, Dębińska-Grudzińska Teodora
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Inne pamiątki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.