Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teodora Dębińska-Grudzińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Inne pamiątki”

 

Pamiątkowa świeca odlana z okazji 50-lecia Koła Kobiet Żołnierzy PSK w Londynie [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska, Słowa kluczowe: Wielka Brytania, Braniewo, pamiątkowa świeca, 21 w. 50-lecie Koła Kobiet Żołnierzy PSK w Londynie, Grudziński Ireneusz Romuald


Pamiątkowa woskowa świeca odlana z wosku z motywem róży, emblematem Koła Kobiet Żołnierzy PSK i datami: 1948 - 1998. Świeca zapalona została podczas uroczystej mszy św. odprawionej z okazji 50-lecia Koła w kościele p. w. św. Andrzeja Boboli w Londynie. Druga świeca paliła sie tego samego dnia i o tej samej godzinie podczas mszy sw. w kaplicy Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny w Braniewie. Trzecia świeca została zapalona o tej samej porze, w domu por. Teodory Dębińskiej-Grudzińskiej, byłej ochotniczki-drajwerki 317. Kompanii Transportowej PSK, w Braniewie. Pierwszy odlew świecy znajduje się w zbiorach I. R. Grudzińskiego.


Nazwa dokumentu: Pamiątkowa świeca odlana z okazji 50-lecia Koła Kobiet Żołnierzy PSK w Londynie [nazwa red.]
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska
Teczka (jednostki archiwalna): Inne pamiątki
Numer ID: CATL 37 A / 10.4.4
Sygnatura: brak
Autor: Ireneusz Romuald Grudziński
Data wytworzenia: 1998-00-00
Miejsce wytworzenia: Braniewo
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Ireneusz Romuald Grudziński
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Wielka Brytania, Braniewo, pamiątkowa świeca, 21 w. 50-lecie Koła Kobiet Żołnierzy PSK w Londynie, Grudziński Ireneusz Romuald
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Inne pamiątki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.