Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teodora Dębińska-Grudzińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki i czasopisma”

 

Strona tytułowa opracowania pt. "Teodora Dębińska: historia Sybiraczki, która stała się żołnierzem" [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska, Słowa kluczowe: Dębińska-Grudzińska Teodora, deportacje, Armia Polska w ZSRR, Armia Andersa, 2 Korpus Polski, Sybir, Braniewo


Na stronie tytułowej pięczątka własnościowa I. R. Grudzińskiego. Opracowanie napisane pod kierunkiem mgr. Dariusza Lisa, nauczyciela języka polskiego w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie. Bogato ilustrowane. Opracowanie znajduje się w zbiorach syna T. Dębińskiej-Grudzińskiej - I. R. Grudzińskiego, w bibliotece ZSB w Braniewie oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie.


Nazwa dokumentu: Strona tytułowa opracowania pt. "Teodora Dębińska: historia Sybiraczki, która stała się żołnierzem" [nazwa red.]
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska
Teczka (jednostki archiwalna): Książki i czasopisma
Numer ID: CATL 37 A / 11.1.7
Sygnatura: brak
Autor: Igor Bagiński, Damian Jakimiak, Cezary Kopański
Data wytworzenia: 2009-00-00
Wytwórca: Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie
Miejsce wytworzenia: Braniewo
Typ dokumentu: opracowanie historyczne
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Ireneusz Romuald Grudziński
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Dębińska-Grudzińska Teodora, deportacje, Armia Polska w ZSRR, Armia Andersa, 2 Korpus Polski, Sybir, Braniewo
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki i czasopisma"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.