Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teodora Dębińska-Grudzińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki i czasopisma”

 

Okładka książki pt. "Mundur Miałyśmy Zielony" [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska, Słowa kluczowe: Wielka Brytania, Koło Kobiet Żołnierzy na Zachodzie, "Zespół 316", 316 Kompania Transportowa Pomocniczej Służby Kobiet, Emilia Schmidt, Irena Orłowska, Danuta Gradosielska


Album pt."Mundur Miałyśmy Zielony" / red. Danuta Gradosielska, Irena Orłowska, Emilia Schmidt. Londyn 1998. Bogato ilustrowany, z nutami, poświęcony zespołowi muzycznemu pn. "Zespół 316", który skladał się z byłych ochotniczek z 316. Kompanii Transportowej PSK w 2. Korpusie Polskim. Książka znajduje się w zbiorach syna T. Dębińskiej-Grudzińskiej - I. R. Grudzińskiego.


Nazwa dokumentu: Okładka książki pt. "Mundur Miałyśmy Zielony" [nazwa red.]
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska
Teczka (jednostki archiwalna): Książki i czasopisma
Numer ID: CATL 37 A / 11.1.5
Sygnatura: brak
Autor: Danuta Gradosielska, Irena Orłowska, Emilia Schmidt, red.
Data wytworzenia: 1998-00-00
Wytwórca: "Zespół 316", Koło Kobiet PSK Nr 316
Miejsce wytworzenia: Londyn, Wielka Brytania
Typ dokumentu: książka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Ireneusz Romuald Grudziński
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Wielka Brytania, Koło Kobiet Żołnierzy na Zachodzie, "Zespół 316", 316 Kompania Transportowa Pomocniczej Służby Kobiet, Emilia Schmidt, Irena Orłowska, Danuta Gradosielska
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki i czasopisma"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.