Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teodora Dębińska-Grudzińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Książki i czasopisma”

 

Okładka książki Feliksa Konarskiego (peud. "Ref-Ren") pt." Wiersze sercem pisane..." [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska, Słowa kluczowe: Chicago, "Wiersze sercem pisane...", poezja, 20 w., Dębińska-Grudzińska Teodora, Gączowska-Łukjaniec Zofia, Konarski Feliks ps. "Ref-Ren"


Na okładce książki dedykacja: " Państwu J. i Z. Łukjaniec w podziękowaniu za cierpliwość" i własnoręczny podpis autora. Książka została podarowana przez kpt Zofię Gączowską-Łukjaniec, Komendantkę 317. Kompanii Transportowej Pomocniczej Służby Kobiet, Teodorze Dębińskiej-Grudzińskiej, byłej ochotniczce z tej samej Kompanii. Chicago, 1972 r. Książka znajduję się w zbiorach syna T. Dębińskiej-Grudzińskiej - I. R. Grudzińskiego.


Nazwa dokumentu: Okładka książki Feliksa Konarskiego (peud. "Ref-Ren") pt." Wiersze sercem pisane..." [nazwa red.]
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teodora Dębińska-Grudzińska
Teczka (jednostki archiwalna): Książki i czasopisma
Numer ID: CATL 37 A / 11.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Feliks Konarski, pseud. "Ref-Ren"
Data wytworzenia: 1972-00-00
Wytwórca: Hollywood Press
Miejsce wytworzenia: Chicago,USA
Typ dokumentu: książka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Ireneusz Romuald Grudziński
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Chicago, "Wiersze sercem pisane...", poezja, 20 w., Dębińska-Grudzińska Teodora, Gączowska-Łukjaniec Zofia, Konarski Feliks ps. "Ref-Ren"
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Książki i czasopisma"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.