Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Historia Braniewa” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Jubileusz 700-lecia Braniewa”

 

Braniewo: z dziejów miasta [Gazeta jubileuszowa wydana z okazji 700-lecia Braniewa ] [nazwa red.]

Kolekcja (zbiór/zespół): Historia Braniewa, Słowa kluczowe: historia, jubileusz, Braniewo, Polska, Niemcy, 700-lcie Braniewa, 13-20 w.


Gazeta formatu A4 odbita na powielaczu, dwuszpaltowa, ozdobna strona tytułowa (w lewym górnym rogu pieczątka: "Czytelnia MBP w Braniewie"). Na przedostatniej stronie bibliografia i adnotacja: "GAZETA JUBILEUSZOWA WYDANA Z OKAZJI 700-LECIA BRANIEWA. OPRACOWANIE TEKSTU I OPRACOWANIE GRAFICZNE POD KIERUNKIEM JÓZEFY BOROWIAK. BRANIEWO-LUTY-1980 R. ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA ROLNICZEGO W BRANIEWIE". Gazeta zawiera krótką historię Braniewa od lokacji miasta do 1980 r. Józefa Borowiak była nauczycielką historii w braniewskich szkołach średnich.


Nazwa dokumentu: Braniewo: z dziejów miasta [Gazeta jubileuszowa wydana z okazji 700-lecia Braniewa ] [nazwa red.]
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Historia Braniewa
Teczka (jednostki archiwalna): Jubileusz 700-lecia Braniewa
Numer ID: CATL 37 C / 2.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Józefa Borowiak
Data wytworzenia: 1980-02-00
Wytwórca: Zasadnicza Szkoła Zawodowa Przedsiębiorstwa Budownictwa Rolniczego w Braniewie
Miejsce wytworzenia: Braniewo
Typ dokumentu: broszura
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: historia, jubileusz, Braniewo, Polska, Niemcy, 700-lcie Braniewa, 13-20 w.
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Jubileusz 700-lecia Braniewa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.