Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Historia Braniewa” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Opracowania”

 

Praca magisterska Jarosława Zabłockiego pt. "Procesy adaptacji i integracji społecznej mieszkańców Braniewa ze szczególnym uwzględnieniem wpływu szkoły"

Kolekcja (zbiór/zespół): Historia Braniewa, Słowa kluczowe: 20 w., Zabłocki Jarosław (1918-1998), socjologia, szkolnictwo, Braniewo po 1945, PRL


Praca magisterska napisana pod kierunkiem prof. dr. St. Kowalskiego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Gdańsku w roku 1962. Na stronie tytułowej dedykacja "Miejskiej Bibliotece Publicznej w darze, Autor, [podpis nieczytelny], Braniewo czerwiec 1994". Badania obejmują lata 1945-1961. W pracy znajduje się ciekawy rozdział poświęcony narodzinom polskiej szkoły w powojennym Braniewie. Jarosław Zabłocki był długoletnim nauczycielem matematyki w braniewskich szkołach i kierownikiem Szkoły Podstawowej Nr 2. Zmarł w styczniu 1998 roku w Braniewie.


Nazwa dokumentu: Praca magisterska Jarosława Zabłockiego pt. "Procesy adaptacji i integracji społecznej mieszkańców Braniewa ze szczególnym uwzględnieniem wpływu szkoły"
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Historia Braniewa
Teczka (jednostki archiwalna): Opracowania
Numer ID: CATL 37 C / 2.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Jarosław Zabłocki
Data wytworzenia: 1962-00-00
Wytwórca: Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Gdańsku
Miejsce wytworzenia: Gdańsk
Typ dokumentu: praca magisterska
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie, Jarosław Zabłocki - ofiarodawca
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: 20 w., Zabłocki Jarosław (1918-1998), socjologia, szkolnictwo, Braniewo po 1945, PRL
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Opracowania"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.